Laturi-0124655012

Lyhyt kuvaus:

124555036, 124655012, 124655019, 124655500, 986049350, 4935, LRA03285, LRA03413, LRA3285, LRA3413, 5010589551, 7420466317, 5010589551, 7420466317, 7420862899, 20466317, 208492502


Tuotetiedot

OEM-koodi

Sovellettavat ajoneuvot

Tuotetunnisteet

0124655012 Jännite (V) 24
Virta (A) 110
Kierto CW
Hihnapyörän tyyppi Kiinteä
Hihnapyörän urat 8
Hihnapyörän halkaisija (mm) 73
B + -terminaali (30) M8
Pistokekoodi 167

  • Edellinen:
  • Seuraava:

  • BOSCH 124555036
    BOSCH 124655012
    BOSCH 124655019
    BOSCH 124655500
    BOSCH 986049350
    BOSCH 4935
    LUCAS LRA03285
    LUCAS LRA03413
    LUCAS LRA3285
    LUCAS LRA3413
    RENAULT 5010589551
    RENAULT 7420466317
    RVI (RENAULT AJONEUVOT IND.) 5010589551
    RVI (RENAULT AJONEUVOT IND.) 7420466317
    RVI (RENAULT AJONEUVOT IND.) 7420862899
    VOLVO 20466317
    VOLVO 20849352
    VOLVO 20850236
    VOLVO 21429782
    Tehdä Malli Tyyppi Vuosi Tiedot
    RENAULT kuorma-autot KERAX 460,32 2006 - 12800cc, 461 hv
    RENAULT kuorma-autot KERAX 500,32 2006 - 12800cc, 500 hv
    RENAULT kuorma-autot MAGNUM DXi 13 440,19 2009 - 12800cc, 440 hv
    RENAULT kuorma-autot MAGNUM DXi 13 460,18 T 2006 - 12800cc, 461 hv
    VOLVO 8700 8700 1999 - 12100cc, 340 hv
    VOLVO 8700 8700 1999 - 12100cc, 380 hv
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100cc, 340 hv
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100cc, 380 hv
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100cc, 420 hv
    VOLVO 9700 9700 2007 - 12100cc, 460 hv
    VOLVO 9700 9700 2009 - 12800cc, 420 hv
    VOLVO 9700 9700 2009 - 12800cc, 460 hv
    VOLVO FM FM 500 2005 - 12800cc, 500 hv
    VOLVO FM FM 500 2012 - 12800cc, 500 hv
    VOLVO FMX 380 2010 - 12800cc, 380 hv
    VOLVO FMX 420 2010 - 12800cc, 420 hv
    VOLVO FMX 460 2010 - 12800cc, 460 hv
    VOLVO FMX 500 2010 - 12800cc, 500 hv
    Kirjoita viesti tähän ja lähetä se meille