Mitsubishi-M009T80472 Käynnistysmoottorit

Lyhyt kuvaus:

 0051516401 0061511501 0061516901 0986022980 101463 19011501 20437436BN 20437436OE 28.1463M 30111N 30111N-DR 45-4088 551.523.123 +6.035.634,0 88212783 8822980 A0051516401 A0061511501 A0061516901 CST35634AS CST35634GS IS9144 LRS02416 M009T80472 M009T80473 M009T83671 M009T84771 M9T80472 M9T80473 M9T83671 M9T84771 RNLM9T80472 S5049 STR71172 UD14936S UD15042S MS 558 101463B 101463P 11022980 +6.035.634,1 STRL784 MAV126760 CGB-1708-24 113851 CS1463 LRS2416 A0071514601 0071514601


Tuotetiedot

OEM-KOODI

Sovellettavat ajoneuvot

Palvelu

Pakkaus

Tuotetunnisteet

M009T80472 Jännite [V] 24
Teho [kW] 7
Kierto CW
Koko A [mm] 92
Koko B [mm] 47
Nro / hampaat [määrä ] 12
Nro / hampaat (mahtuu) [kpl. ] 12
Nro / kiinnitys. reiät [kpl. ] 3
Nro / kiinnitys. reiät kierteellä [kpl. ] 0
L.1 [mm] 348
O.1 [mm] 126.5
O.2 [mm] 126.5
O.3 [mm] 126.5
C.1 [mm] 14
C.2 [mm] 14
C.3 [mm] 14

  • Edellinen:
  • Seuraava:

  • MERCEDES 0051516401
    MERCEDES 0061511501
    MERCEDES 0061516901
    BOSCH 0986022980
    KUHNER 101463
    DELCO 19011501
    TODELLINEN 20437436BN
    TODELLINEN 20437436OE
    LAUBER 28,1463M
    WAI / TRANSPO 30111N
    WAI / TRANSPO 30111N-DR
    ELSTOCK 45-4088
    PSH 551.523.123
    SANDO 6035634.0
    POWERMAX 88212783
    FRIESEN 8822980
    MERCEDES A0051516401
    MERCEDES A0061511501
    MERCEDES A0061516901
    KASKO CST35634AS
    KASKO CST35634GS
    ISKRA / LETRIKA IS9144
    LUCAS LRS02416
    PRESTOLIITTI M009T80472
    PRESTOLIITTI M009T80473
    PRESTOLIITTI M009T83671
    MITSUBISHI M009T84771
    MITSUBISHI M9T80472
    MITSUBISHI M9T80473
    MITSUBISHI M9T83671
    MITSUBISHI M9T84771
    RNL RNLM9T80472
    AS-PL S5049
    WOODAUTO STR71172
    AS-PL UD14936S
    AS-PL UD15042S
    MAHLE MS 558
    KUHNER 101463B
    KUHNER 101463P
    EUROTEC 11022980
    SANDO 6035634.1
    3EFFE STRL784
    SIOM MAV126760
    AINDE CGB-1708-24
    TAVARA 113851
    HC-OSAT CS1463
    LUCAS LRS2416
    MERCEDES A0071514601
    MERCEDES 0071514601
    Tehdä Malli Tyyppi Vuosi Tiedot
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 AK 1997-2002 11946cc, 313HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 K 1997-2002 11946cc, 313HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 S. -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 -  
    MERCEDES-BENZ AXOR 2636 K 2004 - 11967cc, 360 hv
    MERCEDES-BENZ AXOR 2640 B 2004 - 11967cc, 401 hv
    MERCEDES-BENZ AXOR 2640 K. 2004 - 11967cc, 401 hv
    MERCEDES-BENZ AXOR 2643 B 2004 - 11967cc, 428 hv
    MERCEDES-BENZ AXOR 2643 K 2004 - 11967cc, 428 hv
    MERCEDES-BENZ AXOR 3028 K 2011 - 6374 cm3, 279 hv
    MERCEDES-BENZ AXOR 3236 B 2004 - 11967cc, 360 hv
    MERCEDES-BENZ AXOR 3236 K 2004 - 11967cc, 360 hv
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G. -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G. 1998 - 6374 cm3, 252 hv
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G. 1999 - 6374 cm3, 279 hv
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 6374 cm3, 231 hv
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928cc, 435 hv
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928cc, 476HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928cc, 435 hv
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928cc, 476HP

    Kaikki tuotteemme tarjoavat yhden vuoden takuupalvelun. Jos itse tuotteessa on laatuongelmia ostopäivästä alkaen, toimitamme laaduntarkastusosastomme vahvistuksen jälkeen upouudet tuotteet ilmaiseksi.

    Yrityksen tavoite: Tavoitteenamme on asiakkaiden tyytyväisyys ja toivomme vilpittömästi luoda pitkäaikaiset vakaat yhteistyösuhteet asiakkaiden kanssa markkinoiden kehittämiseksi yhdessä. Rakenna loistava huomenna yhdessä! Yrityksemme pitää "kohtuullisia hintoja, tehokasta tuotantoaikaa ja hyvää myynnin jälkeistä palvelua" periaatteena. Toivomme voivamme tehdä yhteistyötä useamman asiakkaan kanssa keskinäisen kehityksen ja etujen saavuttamiseksi. Toivotamme potentiaaliset ostajat ottamaan yhteyttä meihin. Suurin osa toimittajien ja asiakkaiden välisistä ongelmista johtuu heikosta viestinnästä. Kulttuurisesti toimittajat voivat olla haluttomia kyseenalaistamaan asioita, joita he eivät ymmärrä. Murskaamme nuo esteet varmistaaksemme, että saat haluamasi tason haluamallesi tasolle milloin haluat. Nopeampi toimitusaika ja haluamasi tuote on meidän kriteerimme.

    Meillä on värillinen pakkauslaatikko ja neutraali pakkauslaatikko ja räätälöity pakkauslaatikko Jokainen tuote pakataan yhteen laatikkoon, jossa on kaikki siinä olevat tiedot, ja laatikot pakataan laatikkoon, laatikot pakataan kuormalavaan.

    Kirjoita viesti tähän ja lähetä se meille